Realizace komerčních prostor

Učebna robotiky na průmyslové škole - Praha 1

Pro studenty střední průmyslové školy elektrotechnické na Praze 1 jsme kompletně zrekonstruovali učebnu robotiky, včetně výmalby a položení nové vinylové podlahy.

Učebna robotiky na průmyslové škole - Praha 1

Učebna ve starší budově školy byla původně vybavena starým provizorním nábytkem pořizovaným v 90. letech. V nové učebně bylo třeba zachovat kapacitu míst k sezení, na míru vyrobit dostatečné úložné prostory a vytvořit vhodné pracoviště katedry. Součástí rekonstrukce byly i nové podlahy a výmalba.

Funkční ergonomický nábytek

Dominantu učebny tvoří velký pracovní stůl, u kterého studenti sestavují ze stavebnic roboty. Stůl je vybaven elektrickými zásuvkami pro připojení notebooků, které studenti používají pro naprogramování sestavených robotů.

Sestava skříní podél dlouhé stěny je vyrobena na míru tak, aby uvnitř bylo přesné místo na krabice se stavebnicemi robotů. Rohové pracoviště se zavěšenými regály na stěnách slouží jako stanoviště 3D tiskáren, na kterých studenti tisknou potřebné komponenty.

Rohové pracoviště katedry je koncipováno pro práci na dvou monitorech a za zády sedícího je osazena interaktivní tabule.

Vinylovou podlahu dodala firma Podlahy Duda a výmalbu realizoval malíř Martin Filip

Proměna učebny ve 3 fázích

1. původní stav učebny
2. vizualizace - návrh
3. realizace