Doporučujeme

Kancelářská židle do 150 kg

Sháníte kancelářské židle s nosností do 150 kg? Doporučujeme Vám vyzkoušet ve Studiu PLOC model Action s 6 letou zárukou.

Kancelářská židle do 150 kg

Přednosti námi doporučených kancelářských židlí do 150 kg

Kancelářská židle Action je konstruována pro zátěž až 150 kg. Díky robustní kovové konstrukci je židle takřka nezničitelná a díky pochromovaným kovům nedochází k rychlému poškrábání povrchu jako u jiných modelů  kancelářských židlí do 150 kg.

Velmi choulostivým místem na poškrábání kovových povrchů jsou obzvláště kolečkové kříže. Schválně se někdy zkuste přistihnout, že v kanceláři pokládáte nohy na kolečkový kříž a jestli jste v tu chvíli v obuvi, kříž vypadá u nekvalitních povrchů židlí brzy ošklivě, poškrábán a židle tak ztrácí na glancu.

Jaké čalounění zvolit u kancelářské židle do 150 Kg

Kancelářské židle Action určené pro zátěž až 150 Kg je možné objednat se síťovinou v opěráku nebo v plném čalounění látkami a kůžemi v širokých barevných paletách. Sedák je vždy plně čalouněný opět látkou nebo kůží dle Vašeho výběru.

Tam, kde je dopředu jasné, že bude židle vystavována denní extrémní zátěži doporučujeme vždy zvolit plně čalouněný sedák i opěrák látkou, která má až 150 000 cyklů Martindale, což znamená laicky řečeno, že látka má vysokou odolnost proti odírání. Vhodným doporučením může být zvolení umělé eco kůže, která je prodyšná a lehce omyvatelná a neklouže při sezení jako tomu bývá u pravé kůže.

Přijďte si vyzkoušet kancelářské židle do 150 Kg

Kancelářské židle Action do 150 Kg máme vystavené v našem studiu a můžete si je zapůjčit k testování i k Vám domů nebo do kanceláře.