Novinky

Výškově nastavitelný stůl

Výškově nastavitelný stůl? Řešení Quickstand je to pravé. Zapomeňte na nastavování výšky celého stolu. Objevte zcela nový koncept vyvinutý speciálně pro práci ve stoje. Snadné ovládání během vteřiny nabízí sofistikovaný inovativní systém Quickstand od amerického výrobce Humanscale.

Výškově nastavitelný stůl

Výškově nastavitelný stůl 

Přesněji řečeno nadstavba jakéhokoli psacího stolu. Quickstand lze totiž pomocí svěrky upevnit na jakýkoli pracovní stůl s přesahem pracovní desky. 

Potřebuji pro práci nastavitelný stůl?

Pokud trávíme v práci u počítače více jak 8 hodin denně, má pro náš organismus nastavitelný stůl, který umožní práci ve stoje, pozitivní ulevující účnky. Napříč trhem narazíte na různé typy nastavitelných stolů pomocí elektromotorů, pomocí kličky apod. Postupem času se přichází na to, že není potřeba nastavovat výšku celého stolu. Obzvláště, když uživatel nemá potřebu s kolegy debatovat ve dvou a více lidech ve stoje, například nad projektem. V tomto případě je výhodnější nastavit si celou plochu stolu. 

Je třeba si ale uvědomit, že pokud si ve větší kanceláři nastaví každý z kolegů jinou výšku svého stolu, působí kancelář poněkud neuspořádaně a neesteticky. V tomto případě je řešením Quickstand, který umožňuje nastavení pouze výšky pracovní plochy s klávesnicí a myší a výšky monitoru.

Quickstand můžete porovnat s našimy elektricky nastavitelnými stoly nebo mechanicky nastavitelnými stoly.


Ceník elektrických stolů

Ceník mechanických stolů