Jak zařídit dětský pracovní koutek

MyPony - rostoucí dětská židle k psacímu stolu

Ergonomická dětská židle MyPony je v závislosti na výšce vhodná pro děti od 4 let až do dospělého vzrůstu. Specifická je svou flexibilní zádovou opěrou a praktickou podnožkou.

MyPony - rostoucí dětská židle k psacímu stolu

Flexibilní zádová opěra

Flexibilní zádová opěra židličky podporuje dynamickou oporu páteře dětí. Díky ní sezení rychle nastavíte pro různé výšky vašich školáků a předškoláků od 110 – 195 cm.

Robustní konstrukce umožňuje nosnost 90 kg. Opěra je zakončena do ruky padnoucí manipulační úchytkou pro praktické přisunutí - odsunutí dítěte od stolu.

Podložka pod nohy

Díky podložce pod nohy může na dětské židli sedět už i malý předškolák, který by za normálních okolností nedosahl nohama na zem.
Vedle nastavitelné výšky zádové opěry nabízí na několik dalších let školního sezení řešení nastavitelná výška a hloubka sedáku. 

Omyvatelné potahy

Dětské rostoucí židle MyPony nabízíme v široké škále veselých barevných i elegantních potahů. Pro náročné oblečeme židličku do super odolného potahu - látky AQUA CLEAN TECHNOLOGIE, která zajišťuje hloubkovou ochranu vláken potahu pomocí nejnovější nanotechnologie. Kečup nebo čokoláda? Žádný problém :-).

Další alternativy dětských rostoucích žídlí s oporou pro nohy

Vedle dětských rostoucí žídlí s podložkou pod nohy u nás můžete vyzkoušet i židličky s opěrným kruhem.
Přečtěte si o nich více v článku Dětská rostoucí židle s opěrným kruhem nebo bez něj?

Přijďte si vyzkoušet rostoucí židle MyPony do našeho studia

Nezapomeňte vzít s sebou své děti. Nastavíme židli přesně podle jejich tělesných proporcí a společně můžeme vybrat i dětský rostoucí psací stůl.

Podívejte se na nejčastější z barevných variant nebo si přijďte vybrat z reálných vzorníků k nám do Studia.