Jak zařídit dětský pracovní koutek

Dětská rostoucí židle - kvalitní potahy jsou důležité

Při výběru dětské židle je kvalitní čalounění a jeho údržba jedním z kritérií výběru všech maminek. Jednoduše chceme, aby židlička nejen ladila s interiérem dětského pokojíčku, ale také vypadala co nejdéle jako nová.

Dětská rostoucí židle - kvalitní potahy jsou důležité

Specifické požadavky na čalounění dětských rostoucích židlí

Dětská rostoucí židle je objektivně více opotřebovávaná než sedací nábytek dospělých. Proto je vhodné vybírat potahy z umělých vláken typu polyester, polyamid apod., která jsou odolnější a stálejší. Důležitá je také otěruvzdornost potahu. Ta by měla být u potahu pro dětské židle minimálně 70.000 cyklů Martindale.

Potah s AQUACLEAN úpravou proti znečištění

V ideálním případě by měl mít potah úpravu proti znečištění. Pouze povrchová ochrana nestačí, protože špína se časem začne ve vláknech zachytávat.

Hloubkovou ochranu jednotlivých vláken nabízí super odolné potahy AQUACLEAN jejichž ochrana je založena na nanotechnologii. Potahy jsou velmi odolné (otěruvzdornost je na úrovni min. 250.000 cyklů Martindale ) a dobře udržovatelné pouhým vlhkým hadříkem.

Kečup, čokoláda ...žádný problém! Skvrny lze vyčistit krouživými pohyby vlhkým hadříkem bez použití čistících prostředků, které by mohly potah poškodit.

Je pro Vás výběr dětské rostoucí židle aktuální?

Přečtěte si jak vybrat dětskou rostoucí židli.

Přijďte si také židličky vyzkoušet a vezměte děti s sebou. U nás ve Studiu Vaše dítě posadíme na židli, nastavíme jí dle tělesných proporcí a vůči aktuálnímu sedu nastavíme i správnou výšku rostoucího stolu.

Zároveň si můžete prohlédnout širokou nabídku barevných vzorníků klasických látkových i AQUACLEAN omyvatelných potahů.

Ceník dětských židlí

Ceník dětských stolů