Klekací židle Rokko - balanční klekačka do kanceláře

Balanční klekačky Rokko jsou jednou z alternativ zdravého sezení. Vyvinuty byly v rámci programu NEST-NATURE, který při výrobě a volbě materiálů respektuje přírodu.

Balanční klekačky Rokko mají pružnou konstrukci, která nás přirozeně vede při sezení ke změně pozic a zapojování různých, především zádových svalů. V porovnání s balančními židlemi umožňuje ještě větší dynamiku sezení. Můžeme měnit pozice od té s nohami na zemi k pozici s koleny opřenými o opěru.


Důraz na ekologii

V programu NEST-NATURE klademe důraz na ekologii. Balanční klekačky jsou vyrobeny v Evropě z přírodních materiálů. Použité dřevo je certifikované FSC dřevo, u kterého platí záruka, že ho bylo poraženo pouze tolik, kolik bylo vysázeno. Při úpravě dřeva nejsou použita žádná lepidla nebo laky. Hotové balanční klekačky jsou pouze naolejované přírodním olejem.

Klekací židle mají ergonomicky tvarovaný 3D sedák a opěru nohou - obě části vyplněné PUR pěnou o výšce 3 cm a čalouněné v několika odstínech látky Cosma ze 100% polyesteru. Pružná a velmi stabilní konstrukce je vyrobena z bukové překližky o síle 17 mm s bukovými pohledovými dýhami.

Balanční klekačku máme k vyzkoušení v našem studiu

Přijďte si ji k nám vyzkoušet. Vybrat si u nás můžete z mnoha barevných variant ergonomicky tvarovaných sedáků z ovčí vlny nebo běžné látky.

	Balanční klekačka Rokko 1100 96, Cosma 26 F91
MATERIÁLY
přírodní dřevo
POVRCHOVÁ ÚPRAVA
přírodním olejem
LÁTKA 100% POLYESTER
100.000 Martindale
JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA
a oprava škrábanců
Technická specifikace
Hledáte trochu odlišnou židli? Podívejte se na podobné modely:
Nebo související vybavení Do vaší pracovny: