PN příplatek za píst neotáčivý
205 Kč (včetně DPH)
Cena bez DPH
170 Kč

Pouze k židlím Actikid A2. Nelze kombinovat s opěrným kruhem pro nohy. Samostatně neprodejné! V případě objednání Vám dodáme židli pouze s tímto neotáčivým pístem - nikoliv vč. pístu původního.

Záruka:
5 let
Dostupnost:
Skladem

PN píst neotáčivý pro neposedné děti

Vhodné dodatečné vybavení pro stabilnější pozici při psaní úkolů pro židle Actikid A2. Nelze kombinovat s opěrným kruhem pro nohy.

Kdy tento píst využít?

Existují 2 důvody, proč je pro dětskou židli vhodnější píst neotáčivý než píst otáčivý. Prvním důvodem je pohled pedagoga, který doporučuje klidnější sezení pro držení stejného úhlu při psaní. Druhým důvodem je doporučení lékaře, který upozorňuje na nebezpečí poškozování páteře při prudkém otáčení se na židli.

Funkcionalita židle s tímto pístem

Židle s neotáčivým pístem PN si uchovává veškeré přednosti rostoucí ergonomické židle. Nadále lze postupně nastavovat výšku a hloubku sezení, židle je na kolečkách a lze s ní popojíždět a otáčet se, lze ji přisunout a odsunout od psacího stolu.

Vyjádření lékaře

Výrobek je z hlediska zdravotního doporučován i nezávislým posudkem Doc. MUDr. Ivana Müllera, CSc., předního odborníka Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně a Ortopedické kliniky Fakultní nemocnice Brno ze dne 21.11.2013. "Pro děti školního věku je k tlumení jejich nadměrné aktivity nutné upravit i interiéry a tomu vyhovuje právě židle STABIL od firmy MAYER CZ s tradicí v Německu i u nás."


Co se týče případných požadavků na vybavení židle kluzáky namísto koleček, tak tento posudek deklaruje: "Neotočný píst židle nevyžaduje současnou další stabilizaci kluzáky."

	PN příplatek za píst neotáčivý
PŘI OBJEDNÁNÍ
dodáme židli pouze s tímto neotáčivým pístem - nikoliv vč. pístu původního.
Technická specifikace
Neotáčivý píst lze objednat pouze k těmto židlím:
Zajímají vás další doplňky do dětského pokoje? Prohlédněte si např. tyto