Růžový dětský set: MyChamp a Expert
20 949 Kč (včetně DPH)
Cena bez DPH
17 314 Kč

Dětský set: rostoucí dětská židle MyChamp čalouněná velmi odolnou a snadno omyvatelnou látkou Aquaclean a rostoucí psací stůl Expert.

Kód: Set MyChamp 2431 30 370 + Expert 32E2 18

Záruka:
5 let
Dostupnost:
Skladem

Zvýhodněný dětský set růžový: rostoucí židle MyChamp a rostoucí psací stůl Expert

Dětský set rostoucí židle a rostoucího psacího stolu je konstruován dle přísných ergonomických parametrů a při správném nastavení se dokonale přizpůsobí výšce dětské postavy od 110 do 180 cm.

Přijďte si celý set vyzkoušet do našeho studia Praha 4 a nezapomeňte vzít s sebou své děti. Podle výšky jim stůl i židli nastavíme a ukážeme Vám další produkty, které mohou dětské pracoviště doplnit - např. čalouněný zásuvkový kontejner nebo kvalitní LED svítidlo. Prohlédnout si můžete také reálné vzorníky dekorů a potahových materiálů.

Při nákupu dětského setu od nás Vaše děti dostanou drobný dárek.


Dětský rostoucí psací stůl Expert 32E2 18

Pracovní desku stolu Expert tvoří dvě samostatné plochy. Hlavní pracovní plochu tvoří náklopná deska, kterou lze jednoduše, rychle a bezpečně nastavit až do úhlu 23°. Další plocha stolu ve tvaru písmene "L" je pevná, vodorovná a umožňuje odkládání pastelek, postavení lampičky nebo připevnění poličky Expert s nastavitelným držákem knih. Více informací k tomuto stolu naleznete zde.

Dětská rostoucí židle MyChamp 2431 30 370

Židle MyChamp je specifická svou stabilní rostoucí konstrukcí a podložkou pod nohy. Díky ní může na židli sedět i malý předškolák, který by jinak nedosáhl nohama na zem. Většímu dítěti pak podnožka slouží relaxačně proti strnulému sezení. Židle je čalouněná velmi odolným a omyvatelným potahem Aquaclean. Více informací k této židli naleznete zde.

Dětský rostoucí nábytek máme k vyzkoušení v našem studiu Praha 4

Rádi Vám ukážeme další židle a stoly v naší nabídce, včetně dalšího příslušenství.

	Růžový dětský set: MyChamp a Expert
PRO POSTAVY
od 110 do 180 cm výšky
KOLEČKA
univerzální měkká na koberec i dřevěnou podlahu
ERGONOMIE
vynikající
PSACÍ DESKA
120x70 cm (šířka x hloubka)
Technická specifikace
Hledáte trochu odlišný set? Podívejte se na podobné modely:
Nebo související vybavení Do dětského pokoje