Balanční podložka na sezení, podsedák nebo balanční sedák na židli?

Balanční dřevěné židle Ercolino

Tuto otázku si klade stále více lidí, kteří tráví podstatnou část dne sedavou prací u počítače a hledají doplňkovou alternativu k úlevě nebo prevenci bolesti zad.

Základem pro dlouhodobé sezení je vždy kvalitní ergonomická židle případně balanční židle. Pokud Vaše židlička není aktivní a neumožňuje změnu pozic, mohou vyřešit krátkodobou změnu polohy doplňkové balanční stoličky nebo klekací židle.

Flexibilní poloha nohou na balanční klekačce Rokko
Studentská balanční stolička Ercolino

Přínosy aktivního sezení

Balanční židličky a klekačky nás díky své pružné konstrukci nutí během sezení měnit pozice a rozdělovat tlaky v těle. Při takovém aktivním sezení přirozeně zapojíte zádové svalstvo, roztahnete hrudní koš a podpoříte tak brániční dýchání. Zároveň umožníte přirozený pohyb své pánve a aktivujete lepší cirkulaci krve v těle.

Balanční program NEST-NATURE respektuje přírodu

Balanční sezení NEST-NATURE je vyrobeno v Evropě a to pouze z FSC certifikovaného dřeva. U tohoto dřeva platí záruka, že bylo poraženo pouze tolik stromů, kolik bylo vysázeno. Při úpravě dřeva nejsou použita žádná lepidla nebo laky. Povrchově jsou balanční židličky naolejované přírodním olejem.

Balanční sezení pro děti a dospělé

Balanční stoličky a klekačky jsou vhodné nejen pro dospělé, ale také pro děti od výšky postav 155 cm.

Uplatní se v domácích pracovnách, kde netrávíte plnohodnotný pracovní den u počítače nebo v dětských pracovních koutcích.  Sezení je lehké a skladné a barvu přizpůsobíte zbytku interiéru.

Dřevěné balanční židle Ercolino
Dřevěná klekací židle Rokko
3D balanční podsedák Ercolino
Balanční sedák Ercolino

Zdravotní balanční židle HAG Capisco

Designově i zdravotně zajímavým balančním řešením sezení jsou norské zdravotní židle HAG Capisco. Jsou pohodlné, sedák balancuje a nabízí množství pozic, které na nich můžete vystřídat. Bonusem jsou hravé trendy barvy a široké možnosti čalounění.