Designová pracovní židle HAG Tion - nadšení z materiálů i barev

Barva určuje tón i atmosféru prostoru kde žijeme a věcí, kterými se obklopujeme. S měnící se kulturou v hybridní éře práce věnujeme víc a víc pozornosti materiálům, texturám i barvám v našich pracovnách.

V důsledku pandemie přecházíme mezi domácími, kancelářskými i coworkingovými prostory. Zvyšuje se poptávka po pohodlném řešení sezení, které se hodí do našeho života, nezabere příliš mnoho místa a slouží stejně dobře v domácí pracovně i skutečné kanceláři. HAG Tion je židlí, která se přizpůsobí svým vzhledem i designem všem našim pracovním podmínkám.

Designová balanční židle HAG Tion mood board
Kožená pracovní židle HAG Tion mood board

Design pracovní židle pro moderní svět

HAG Tion je lehkou a pevnou pracovní balanční židlí pro každodenní používání. Balanční mechanismus HÅG inBalance® vnáší do sezení aktivní pohyb, ergonomické tvarování pohodlí.

Díky jednoduchému, čistému vzhledu židle a téměř neomezené řadě kombinací materiálů, trendy barev a textur ji lze rozmanitě sladit do každého interiéru.

Zodpovědný výběr použitých materiálů

HAG Tion má monomateriálovou povahu - každá část židle má jasně daný vlastní materiál a je jednoduše sestavená pomocí několika šroubů. Každá část může být tedy snadno odstraněna, vyměněna i recyklována.

Křesílko má nejnižší uhlíkovou stopu ze všech našich pracovních židlí. 75% plastů (sedák, opěrák) a 96% hliníku (konstrukční prvky) je vyrobeno z recyklovaných a obnovitelných zdrojů. Veškeré použité dřevo (sedák, opěrák) je získávané zodpovědně.

Pracovní židle HAG Tion se nabízí ve třech modelech:

Ekonomická verze pracovní židle HAG Tion 2100

Židlička má sedák a opěrák z pohodlného recyklovaného plastu. Sedm trendy barev polypropylenů lze kombinovat s ladícími nebo kontrastními barvami kříže a kovových doplňků. Polypropylen se velmi snadno udržuje a je tak ideální do studentských a dětských pracovních koutků.

Pro vytvoření luxusního minimalistického kousku lze polypropylenový sedák a opěrák zaměnit za přírodní jasanovou dýhu.

Částečně čalouněná pracovní židle HAG Tion 2140

Pro delší sezení lze zvýšit komfort židličky čalouněným sedákem. Na výběr je široká škála standardních, kreativních i luxusních potahů. Tvůrci židličky společně s designéry vytipovali sadu potahů, které skvěle ladí s nabídkou barev plastů a kovů. Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Celočalouněná verze pracovní židle HAG Tion 2160 do komfortní domácí pracovny

Nejkomfortnější alternativa židličky, ze které lze vytvořit díky široké paletě barev a textur potahů - látek i kůží - krásný kousek do útulných domácích pracoven.

Designová konferenční židle HAG Tion
Designová konferenční židle HAG Tion s dřevěným opěrákem
Designová konferenční židle HAG Tion s polypropylenovým opěrákem
Pracovní židle HAG Tion v open spacu