Vhodná kancelářská židle do 150 kg

Standardní nosnost kancelářských židlí a křesel je obvykle certifikována na 120 kg. Pro těžší postavy nabízíme solidní židle s nosností 130 kg až 150 kg.

Tyto modely ergonomických kancelářských židlí mají robustní kovové konstrukce a byly navrženy s větší variabilitou nastavení šířky, výšky a hloubky. Pohodlí i reprezentativní vzhled tak nabízí nejen lidem těžším, ale také těm s celkově velkou postavou.

Kancelářské židle do 150 kg HAG Sofi s balanční mechanikou
Kancelářské židle do 150 kg Action má robustní konstrukci

Sortiment kancelářských židlí do 150 kg:

Kancelářské židle Action s 6-ti letou zárukou

Moderní kancelářská židle do 150 kg Action je konstruována pro zátěž až 150 kg. Charakteristická je svou robustní a pohledově zajímavou konstrukcí. Ergonomické tvarování zad nabízí spolu s dalšími ergonomickými funkcemi vysoký komfort sezení.

Křeslo Action je dostupné v celočalouněném modelu i verzi s prodyšnými síťovanými zády.

Manažerské kancelářské židle SoFi s 10-ti letou zárukou

Elegantní kancelářská židle do 150 kg HAG SoFi nabízí solidní konstrukci s nosností až 130 kg a unikátní balanční mechaniku HAG in Balance®. Židle aktivně vybízí k podvědomému pohybu a změně pozic sezení bez zatížení páteře.

Křeslo SoFi je dostupné v celočalouněném modelu i verzi s prodyšnými síťovanými zády. Zajímavou funkcí je systém HÅG SlideBAck™, který umožňuje zasunutí područek dozadu v okamžicích, kdy chceme dát předloktí odpočinout, přisunout se blíže ke stolu nebo změnit pozici a posadit se na židli bokem.