Jak vybrat konferenční židle do jídelen, kaváren i vzdělávacích center

Výběrem sezení do veřejného prostředí ovlivňujeme nejen celkový první dojem z prostoru, ale také celkový zážitek z místnosti a chování lidí v ní. Vytváříme příjemné a pohodlné místo pro odpočinek, občerstvení i vzdělávací nebo kreativní činnost.

Jak nabít takové místo pozitivní energií?

konferencni_zidle_rbm_ana_2
konferencni_zidle_hag_conventio_wings_3
konferencni_zidle_rbm_noor_4
konferencni_zidle_offect_5
konferencni_zidle_hag_conventio_wing_15
konferencni_zidle_hag_conventio_wing_16

Konferenční židle pohodlné i praktické

Židle by měly zajišťovat pohodlí adekvátní délce i účelu sezení. Správná ergonomie podporuje držení těla a snižuje hrbení. I židle z kvalitního plastu - polypropylenu by měla být dobře ergonomicky tvarovaná, pružná a lehce manipulovatelná. V jídelnách oceníte snadnou údržbu plastových skořápek, ve školících centrech doplníte základní verze židlí o částečné nebo celé čalounění.
Nabídnete tak vyšší pohodlí a zamezíte nepříjemnému lepkavému a zpocenému pocitu. Flexibilitu židlí v prostoru zajistí snadná stohovatelnost a přenositelnost.

Hledejte kvalitu a odolnost

Kavárny, kantýny i školící centra jsou vystavena velkému provozu na denní bázi. Investice do kvalitně zpracovaných židlí s prodlouženou zárukou vám z dlouhodobého hlediska
ušetří peníze i čas strávený jejich obdobou.

konferencni_zidle_rbm_ana_6
konferencni_zidle_rbm_noor_nordea_zero_7
konferencni_zidle_rbm_noor_8
konferencni_zidle_rbm_noor_9
konferencni_zidle_rb_essence_10
konferencni_zidle_rbm_noor_11
konferencni_zidle_rbm_noor_12
konferencni_zidle_hag_conventio_wing_13
konferencni_zidle_offect_14
konferencni_zidle_hag_conventio_wing_14

Design vytváří atmosféru prostoru

Chcete vytvořit moderní, kreativní nebo relaxační prostředí? Je vaším cílem inspirovat inovativním provedením nebo zajistit pocit luxusu? Většina řad konferenčních židlí nabízí širokou konfigurovatelnost podnoží, barev i čalounění k vytvoření toho správného kusu nábytku. Špatným výběrem konferenčních židlí a jejich na první pohled nízkou kvalitou můžete narušit celkový dojem pracně a nákladně vytvořeného prostoru.

Hrajte si s barvami. Odrážejte v nich vaší identitu i potřeby prostoru. Světlé a studené barvy provzdušní menší prostor, teplé barvy nebudou zase ve velkém prostoru působit rozlehle a neosobně.

Nezapomeňte na planetu

Cirkulární principy designu jsou v průmyslu stále aktuálnějším tématem. Pokročilé výroby se zodpovědným vztahem k životnímu prostředí se zaměřují na produkty lehké, snadno rozebíratelné a sestavené z minimálního množství komponentů. Využívají recyklovatelné materiály a vylučují z procesů finální úpravu chromem. Jsou navrženy tak, aby dlouho vydrželi, případně byly snadno opravitelné, znovu využitelné nebo recyklovatelné. V naší nabídce jsou tyto produkty označeny ikonkou "Ekologicky šetrný produkt".