Jak vybrat konferenční židle do jídelen, kaváren i vzdělávacích center

Výběrem konferenčního sezení do veřejného prostředí ovlivňujeme nejen celkový první dojem z prostoru, ale také celkový zážitek z místnosti a chování lidí v ní. Vytváříme příjemné a pohodlné místo pro odpočinek, občerstvení i vzdělávací nebo kreativní činnost.

Jak nabít takové místo pozitivní energií?

Polypropylenová konferenční židle Ana
Konferenční židle HAG Convention Wing s čalouněným sedákem
Konferenční židle RBM Noor s čalouněným sedákem
Čalouněná konferenční židle Offect
Jednací židle Convention Wing s čalouněným sedákem
Konferenční židle Convention Wing 16 s čalouněným sedákem

Konferenční židle pohodlné i praktické

Konferenční židle by měly zajišťovat pohodlí adekvátní délce i účelu sezení. Správná ergonomie podporuje držení těla a snižuje hrbení. I židle z kvalitního plastu - polypropylenu by měla být dobře ergonomicky tvarovaná, pružná a lehce manipulovatelná. V jídelnách oceníte snadnou údržbu plastových skořápek, ve školících centrech doplníte základní verze židlí o částečné nebo celé čalounění.

Nabídnete tak vyšší pohodlí a zamezíte nepříjemnému lepkavému a zpocenému pocitu. Flexibilitu konferenčních židlí v prostoru zajistí snadná stohovatelnost a přenositelnost.

Hledejte kvalitu a odolnost

Kavárny, kantýny i školící centra jsou vystavena velkému provozu na denní bázi. Investice do kvalitně zpracovaných židlí s prodlouženou zárukou vám z dlouhodobého hlediska ušetří peníze i čas strávený jejich obdobou.

Jednoduchá jídelní židle RBM Ana
Konferenční židle RBM Noor a Nordea Zero
Celočalouněná konferenční židle RBM Noor
Jídelní židle RBM Noor na lyžinách
RB Essence židle do kaváren
Konferenční židle RBM Noor ve veřejné knihovně
Konferenční židle RBM Noor v auditoriu
Konferenční židle HAG Conventio Wing ve školícím centru
Dřevěná konferenční židle Offect
Konferenční židle HAG Conventio Wing ve veřejné knihovně

Design vytváří atmosféru prostoru

Chcete vytvořit moderní, kreativní nebo relaxační prostředí? Je vaším cílem inspirovat inovativním provedením nebo zajistit pocit luxusu? Většina řad konferenčních židlí nabízí širokou konfigurovatelnost podnoží, barev i čalounění k vytvoření toho správného kusu nábytku. Špatným výběrem jednacích židlí a jejich na první pohled nízkou kvalitou můžete narušit celkový dojem pracně a nákladně vytvořeného prostoru.

Hrajte si s barvami. Odrážejte v nich vaší identitu i potřeby prostoru. Světlé a studené barvy provzdušní menší prostor, teplé barvy nebudou zase ve velkém prostoru působit rozlehle a neosobně.

Nezapomeňte na planetu

Cirkulární principy designu jsou v průmyslu stále aktuálnějším tématem. Pokročilé výroby se zodpovědným vztahem k životnímu prostředí se zaměřují na produkty lehké, snadno rozebíratelné a sestavené z minimálního množství komponentů. Využívají recyklovatelné materiály a vylučují z procesů finální úpravu chromem. Jsou navrženy tak, aby dlouho vydrželi, případně byly snadno opravitelné, znovu využitelné nebo recyklovatelné. V naší nabídce jsou tyto produkty označeny ikonkou "Ekologicky šetrný produkt".