Rostoucí dětská židle k psacímu stolu s podložkou pro nohy

Vybíráte židli pro předškoláka menšího vzrůstu? Potom možná oceníte rostoucí židli s podnožkou, která mu umožní sedět správně s plně položenými chodidly.

Ergonomické dětské židle k psacímu stolu MyPony a MyChamp jsou v závislosti na výšce vhodné pro děti od 4 let až do dospělého vzrůstu. Specifické jsou svou flexibilní zádovou opěrou a praktickou podnožkou.

Flexibilní zádová opěra

Flexibilní zádová opěra židliček podporuje dynamickou oporu páteře dětí. Díky ní sezení rychle nastavíte pro různé výšky vašich školáků a předškoláků od 110 – 195 cm.

Robustní konstrukce umožňuje nosnost 90 kg. Opěra je zakončena do ruky padnoucí manipulační úchytkou pro praktické přisunutí - odsunutí dítěte od stolu.

Podložka pod nohy

Díky podložce pod nohy může na rostoucí dětské židli sedět už i malý předškolák, který by za normálních okolností nedosahl nohama na zem.

Vedle nastavitelné výšky zádové opěry nabízí na několik dalších let školního sezení řešení nastavitelná výška a hloubka sedáku.

Rostoucí dětská židle MyChamp s podložkou pro nohy
Rostoucí dětská židle k psacímu stolu MyPony s podložkou pro nohy
Rostoucí dětská židle MyPony s podložkou pro nohy
Rostoucí dětská židle k psacímu stolu MyChamp s podložkou pro nohy

Omyvatelné potahy

Dětské rostoucí židle MyPony a MyChamp nabízíme v široké škále veselých barevných i elegantních potahů.

Pro náročné oblečeme židličku do super odolného potahu - látky AQUA CLEAN TECHNOLOGIE, která zajišťuje hloubkovou ochranu vláken potahu pomocí nejnovější nanotechnologie. Kečup nebo čokoláda? Žádný problém :-).

Ergonomická dětská židle k psacímu stolu s podložkou pro nohy

Další alternativy dětských rostoucích žídlí s oporou pro nohy

Vedle dětských rostoucí žídlí s podložkou pod nohy u nás můžete vyzkoušet i dětské rostoucí židle s opěrným kruhem

Přijďte si židličky vyzkoušet a vezměte děti s sebou. U nás ve Studiu Vaše dítě posadíme na židli, nastavíme jí dle tělesných proporcí a vůči aktuálnímu sedu nastavíme i správnou výšku dětského rostoucího psacího stolu. Zároveň si můžete prohlédnout barevné vzorníky klasických látkových i omyvatelných potahů.