Ergonomická židle HAG Capisco Puls v barvách domácí pracovny

Hledáte novou ergonomickou židli? HAG Capisco Puls nabízí jedinečné výhody aktivního sezení, ikonický design a inspirativní barvy. Je volbou pro živá kreativní pracoviště a domácí pracovny.

Paletu klasických barev jako jsou černá, bílá, šedá a jílová doplnilo pět krásných inspirativních barev, které vyhovují nejnovějším trendům interiérového designu domácích pracoven i pracovišť: borůvkově modrá, mechově zelená, šípkově červená, pískově žlutá a recyklovaná kaštanově hnědá. Široký výběr ladících potahů umožní konfiguraci ergonomické kancelářské židle dle Vašich konkrétních představ.

Ergonomická židle HAG Capisco Puls v borůvkově modré barvě
Ergonomická židle HAG Capisco Puls v pískově žluté barvě
Ergonomická židle HAG Capisco Puls v šípkově růžové barvě
Ergonomická židle HAG Capisco Puls v mechově zelené barvě

Legendární ergonomická židle

Židle HAG Capisco je světově proslulou ikonickou židlí, která je charakteristická svým nekonvenčním tvarem sedáku i opěráku. Unikátní design podporuje vzpřímené sezení s přirozeně zakřivenou dolní částí zad a otevřenými kyčelními klouby. Navíc umožňuje aktivní střídání pozic sedu. Více o židli a jejím aktivním přistupu k sezení si můžete přečíst v článcích Zdravotní židle HAG Capisco – ikona severského designu nebo Proč sedět při práci aktivně a zvážit nákup balanční židle?

HAG Capisco Puls je odlehčenou variantou původní celočalouněné židle. Má pohodlný ergonomicky tvarovaný a výškově nastavitelný polypropylenový opěrák. Sedák může být částečně nebo plně čalouněný. Jako balanční židle je vybavený balančním systémem pro vyvážený a plynulý náklon. Jednoduché nastavení dynamicky umožňuje přizpůsobit výšku a hloubku sedáku pro klasickou práci v sedě i vysokou pracovní polohu. Nášlapy na 5-ti ramenném kříži pak podporují aktivní pozici nohou.

Celodenní sezení do kanceláře i studentského koutku

HAG Capisco Puls je vhodným celodenním ergonomickým sezením do kanceláří. Díky širokým možnostem konfigurace z této ergonomické židle vytvoříte také krásný kus nábytku do domácí pracovny.

Své uplatnění najde i ve studentském pracovním koutku. Přednostmi HAG Capisco z pohledu studentské židle jsou prostorová nenáročnost, snadné čištění a údržba, trvanlinost a nadčasový design, který bude studenty bavit i za 10 let. 

 

 

HAG Capisco s mechovým podnožím
HAG Capisco Puls barevné variace s šípkovým podnožím
Kaštanově hnědá ergonomická židle HAG Capisco Puls v domácí pracovně
Ergonomická židle HAG Capisco Puls v bílé barvě ve vzdušném domácí pracovně
Ergonomická židle HAG Capisco Puls v černé barvě v elegantní domácí pracovně
Ergonomická židle HAG Capisco Puls v jílové barvě v elegantní domácí pracovně

Nakonfigurujte si ergonomickou židli dle svých představ

Vytvořte si z ergonomické kancelářské židle HAG Capisco originální kousek ladící s Vaším interiérem:

- 9 trendy barev polypropylenové skořápky
- stovky barevných látek a kůži k čalounění, které si můžete ve velkých formátech osobně prohlédnout
- 6 barev kříže
- 3 výšky pístu a opěrný kruh pro různé výšky postav nebo různé styly práce
- kolečka pro různé typy podlah

Navštivte nás v ergonomickém Studiu PLOC na Praze 4 nebo nám zavolejte a my vám rádi s konfigurací pomůžeme.

Pět krásných nových barev pro Vaší domácí pracovnu

Klasické barvy (bílá, šedá, černá, jílová), které univerzálně padnou do téměř každého interiéru doplnili designéři o pět atraktivním módních odstínů:

- Šípkově červená je sytá oranžově červená barva, jasná i jemná zároveň. Interiérům dodá šmrnc bez zbytečné křiklavosti.
- Mechově zelená je jednou z nejoblíbenějších barev. Perfektně funguje v kanceláři i domácí pracovně. Inspiruje přírodou a uklidňuje.
- Borůvkově modrá je teplá a útulná barva, ani světlá, ani tmavá, navržená s ohledem k trendům vybavování domácích pracoven i kanceláří.
- Pískově žlutá je teplá příjemná barva slušící jemným světlým interiérům. Podtrhne přírodní barvy a neruší.
- Kaštanově hnědá je unikátní barva, kterou každý rok zakoupíte lehce odlišnou. Materiál na sedák a opěrák židličky získáváme recyklací plastových sněžných značkovačů, které se v Norsku používají pro značení zavátých cest. Ne všechny značky mají stejnou barvu a tak sezónu od sezóny zaznamenáme mírné barevné odchylky.

K bílým, šedým a černým kovům přibyly také dvě krásné trendy barvy podnoží: šípkově červená a mechově zelená. Obě barvy ladí s podnožemi kolekce designové pracovní židle HAG Tion.