Kancelářské ergonomické židle

Společně se správně vysokým stolem je ergonomická židle nejdůležitějším vybavením kanceláře i domácí pracovny. Přispívá k pohodlnějšímu sezení, vyšší soustředěnosti, eliminuje svalovou tenzi a zároveň je kusem pěkného nábytku v pracovně.

Ergonomické židle v pestrém výběru a s kvalitním servisem

Nabídka našich kancelářských ergonomických židlí obsahuje širokou škálu produktů zohledňujících různorodost potřeb, tělesných proporcí, způsobů a délky práce, fyzioterapeutických doporučení, vkusu i výši rozpočtu.

Domluvte si schůzku v našem Studiu na ergonomické židle Praha 4 a Vaší představu ergonomické židle s námi individuálně zkonzultujte. Doporučíme Vám konkrétní modely a společně sestavíme tu správnou konfiguraci.

V rámci poradenství čerpáme z více než 25 let zkušeností v oboru kancelářského ergonomického sezení. Individuální přístup nabízíme při řešení pro společnosti, ale také soukromým klientům při výběru židle do domácí pracovny.

Ergonomickou židli si vyzkoušejte

Navštivte naše Studio osobně a židli si vyzkoušejte. Pomůžeme Vám s jejím správným nastavením vzhledem k tělesným proporcím i výšce pracovního stolu. Zároveň Vám vysvětlíme všechny její ergonomické funkce a ukážeme reálné vzorníky materiálů.

Židli si můžete také zapůjčit k testování domů i do kanceláře. Nezávazně si tak ověříte, že jste vybrali správně.

Ergonomické židle - kvalita a design

Nabízíme Vám kvalitní evropské produkty podložené 5, 6 a 10-ti letou zárukou. Kancelářské židle v nabídce jsou s pečlivostí několik let vyvíjeny renomovanými designéry. Vyvinutá ergonomická židle vlastní mezinárodní certifikáty a ocenění, která jsou udělována po dlouhém a extrémně náročném testování. Tyto produkty splňují náročné požadavky nejen na ergonomii, ale také na odolnost, bezpečnost a péči o životní prostředí.

Co je to ergonomická židle?

Ergonomie je obecně obor, který se zaměřuje na zvýšení výkonu prostřednictvím designu, který odpovídá potřebám člověka v jeho pracovním prostředí a zároveň udržuje jeho zdraví a bezpečnost.

Ergonomická židle je vyvinuta tak, aby se maximálně přizpůsobila svému uživateli při sedavém způsobu práce a eliminovala vznik zdravotních problémů, které během dlouhodobého sezení vznikají.

Funkce a nastavení ergonomických židlí

Charakteristickou funkcí ergonomické židle je houpavý synchronní mechanismus, jehož tuhost lze nastavit dle váhy uživatele. Tato základní funkce podporuje při sezení krevní oběh a do jisté míry supluje chybějící pohyb.

Klíčová výbava ergonomických židlí

 • Ergonomicky tvarovaný čalouněný sedák nastavitelný výškově (dle výšky postavy) a hloubkově (dle délky stehenní kosti) s možností negativního náklonu vpřed pro uvolnění spodní části stehen
 • Polohovatelný čalouněný nebo síťovaný opěrák s možností blokace v několika polohách a výškově i hloubkově nastavitelnou bederní oporou
 • Nastavitelná čalouněná nebo síťovaná hlavová opěrka pro uvolnění krční páteře a relaxační „odložení“ váhy hlavy
 • Područky nastavitelné výškově, vpřed a vzad s měkčenou dotekovou plochou pro oporu rukou a v návaznosti také pro úlevu ramenou a šíje.

Další možnosti konfigurace kancelářských židlí

 • Několik úrovní synchronní mechaniky (dle potřeb a náročnosti uživatele)
 • Plastové nebo hliníkové komponenty v základních i atraktivních povrchových úpravách
 • Kancelářské židle s opěrkou hlavy i bez opěrky hlavy
 • Židle čalouněné, částečně čalouněné, síťovinové nebo polypropylenové
 • Široká paleta materiálů a barev látek i kůží k čalounění
 • Dekorativní prošívání pro esteticky originální a luxusní vzhled
 • Kolečka pro tvrdé nebo měkké podlahové krytiny

V naší nabídce naleznete také ekonomické varianty kancelářských židlí, luxusní ergonomická manažerská křesla, zdravotní židle HAG Capisco, kancelářské židle s nosností 120 kg, kancelářské židle do 150 kg i designové pracovní židle oceněné mezinárodním Red Dot Design Award.

Zobrazit více
Široká nabídka kvalitních ergonomických židlí Studio PLOC
Cenový rozsah (Kč)
Ergonomické kancelářské židle SoFi

Vyzkoušejte si kancelářské židle předem

Vybranou židli Vám rádi osobně předvedeme a nastavíme. Můžete si ji vyzkoušet u nás, nebo si ji zapůjčit domů či do Vaší kanceláře.

Domluvte si schůzku

Zobrazeno 24 z celkem 68 produktů
Zobrazit další
1 2 3 Další
\